Ürün Grupları

Hızlı Menü

Kalite

Tüm faaliyetlerini süreç yaklaşımlı ve müşteri odaklı olarak yürüten firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak amacıyla ISO TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini sağlayarak üretimindeki her noktayı kontrol altına almıştır. Firma bünyesinde ISO TS 16949 kapsamında FMEA, SPC, APQP, PPAP ve MSA çalışmaları yapılmaktadır. Aynı zamanda AYDINSAN ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSEK(Kritere Uygunluk Belgesi) ve GHOST ( Rusya Federasyonu Devlet Standardı ) belgelerine de sahiptir.

Ürünlerimizin istenen kalite kriterlerine uygun olarak üretilmesi amacıyla laboratuvarlarımızda girdi kalite kontrol ve Ar-Ge çalışmaları kapsamında; Spektrometre, CMM (3Boyutlu Ölçüm Cihazı), Kaplama Kalınlığı Ölçüm Cihazı, Profil Ölçüm Cihazı, Metalografik Numune Kesme Cihazı, Otomatik Numune Kalıplama Cihazı, Metalografik Numune Taşlama- Parlatma Cihazı, Metalografik Mikroskop, Dijital Mikro- Sertlik Ölçüm Cihazı, Profil Projeksiyon, Yay Tansiyonu Ölçüm Cihazı, Fren Ayar Kolu Statik Test Cihazı, Yay Dayanıklılık ve Ömür Test Cihazı ile test, analiz ve ölçüm yapılmaktadır.

Fren ayar kolları; SAE J1462 standardına göre; ürün test laboratuarımızda Fonksiyon Testi olarak, Yüksek basınçta Otomatik Ayar Fonksiyonu Dayanım Testi, Fren Ayar Kolları ve Havalı disk frenler (Kaliper) de Statik (Dayanıklılık) Testlerine tabi tutulmaktadır.

AYDINSAN ürettiği ve satışını yaptığı ürünlerin tamamı için laboratuvar şartlarında kalite kontrol yapmakta olup; bu ürünlerin malzeme, kalite ve performanslarını üretimin her aşamasında düzenli olarak sorgulamaktadır.

AYDINSAN üretmekte olduğu ürünlerin kalite seviyesini sürekli arttırmaktadır. Daha geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmek amacıyla ciddi yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

Ciro Yollarda

Müşteri temsilcimiz teknik bilgilendirme ve müşteri şikayetlerini dinlemek için; planlanan tarihlerde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Fren Ayar Kolu Nedir?

Fren havayla çalışır. Fren körüğünün içine dolan hava körüğü harekete geçirir...

Online Katalog

Katalog, Wallpaper, Tanıtım Föyleri Tanıtım Videoları, İnteraktif CD Dökümanlarını buradan indirebilirsiniz.

Kariyer

Kariyer olanakları, açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için tıklayın.

 

Aydınsan Fren Cırcırları Ltd. Şti.    © 2013

Konya Organize Sanayi Bölgesi T.Ziyaeddin cd. 8 nolu sk. No:26  Konya/ Türkiye | +90 332 239 09 15 | +90 332 239 11 64