Ürün Grupları

Hızlı Menü

ÜRETİM

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler 5 ayrı hatta seri imalat koşullarında, belirtilen proses akışına göre üretilmektedir.

Döküm hattı

Yatay otomatik kalıplama, Kum Hazırlama, Taşıma, Maça hazırlama, Yüzey temizleme hattı ve Ergitme Ocaklarından oluşmaktadır.

 

 

Talaşlı İmalat Hattı

Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin üretimi; firmamız tarafından tasarlanan özel fikstür ve bağlama aparatlarıyla robot beslemeli CNC Yatay ve Dikey İşleme merkezlerinde yapılmaktadır.

Kurma ve dişli mekanizmaların üretimi; Çok milli CNC tornalar, Silindirik ve yüzey taşlama Tezgahları, CNC azdırma ve Fello diş açma , Dikey Broş Çekme ve Ovalama tezgahlarında yapılmaktadır.

Sac İşleme Hattı

Değişik ölçü ve ebatlarda alınan sac ham malzemeler; eksantrik Preslerde servo sac sürücüleri ve progresif kalıplar kullanılarak sac işleme hattında işlem görmektedir.

 

Boya Hattı

İşlenmiş olan gövdeler temizleme hattından geçirilerek, Elektrostatik boya hattında boyama işlemi gerçekleşmektedir.

 

Montaj Hattı

Fren ayar kolları, Kaliper ve Kaliper tamir takımları beslemeli ve yarı otomasyonlu Otomatik ve mekanik 4 ayrı montaj hattında montaj edilmektedir. Montajı tamamlanan ürünler son kontrolden sonra yağlama, temizleme hattından geçirilerek paketleme hattında paketlenmektedir.

Ürünlerimizin montajı; beslemeli, yarı otomasyonlu montaj hatlarında eğitimli montaj personeli tarafından yapılmaktadır. Montajı yapılan ürünlerin izlenebilirliği barkot sistemi ile sağlanmaktadır.

Firma bünyesinde, 5 ayrı hatta bulunan tezgahlarla birlikte 100 ün üzerinde tezgah bulunmaktadır.

Ciro Yollarda

Müşteri temsilcimiz teknik bilgilendirme ve müşteri şikayetlerini dinlemek için; planlanan tarihlerde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Fren Ayar Kolu Nedir?

Fren havayla çalışır. Fren körüğünün içine dolan hava körüğü harekete geçirir...

Online Katalog

Katalog, Wallpaper, Tanıtım Föyleri Tanıtım Videoları, İnteraktif CD Dökümanlarını buradan indirebilirsiniz.

Kariyer

Kariyer olanakları, açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için tıklayın.

 

Aydınsan Fren Cırcırları Ltd. Şti.    © 2013

Konya Organize Sanayi Bölgesi T.Ziyaeddin cd. 8 nolu sk. No:26  Konya/ Türkiye | +90 332 239 09 15 | +90 332 239 11 64