Ürün Grupları

Hızlı Menü

Sosyal Sorumluluklarımız

İnsan Odaklılık

Üretimin temel kaynağı insan felsefesinden yola çıkan Aydınsan, insana yapılan yatırımın en gerekli yatırım olduğunun bilincinde…

Gülen müşteri, gülen personel ve gülen yönetim felsefesinden yola çıkarak, müşteri memnuniyetini ilke edinen AYDINSAN, çalışan ve yöneticileriyle 21.yüzyıl şirketi olma yolunda büyük bir inançla ilerlemektedir.

Çevresel Duyarlılık

Aydınsan 1966 dan beri çevresel korumacılık bilincindedir. Bizim için bu prensip, kaliteli ve ekonomik üretim yapmak kadar önemlidir.

AYDINSAN bu yıl için “küresel ısınma çerçevesinde su kaynaklarımızın tüketimine dikkatleri çekmek” misyonunu üstlenmiştir.

Güvenirlilik ve Müşteri Memnuniyeti

Bir müşteri memnuniyetsizliğinin 10 müşteri kaybı olduğundan hareketle özellikle hatalı ürün kullanımı ve servis yetersizliğine ilişkin kurumsal çözümlerle müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Her müşteri şikayeti’nin bir armağan olarak görüleceği bir teknik yapılanma geliştirilmiştir.Müşterilerden gelen şikayetler aynı gün çözülmesi konusunda duyarlı yaklaşımlar sergilenmiştir.

Müşterilerimizin kazançlarının artmasını sağlayacak, kalitesiz ucuz ürünlere talebi önleyecek, Türkiye pazarında müşteri sayımızı artıracak KALİTELİ EKONOMİK ÜRÜN’ler sunarak, mutlak müşteri memnuniyeti yaratmak başlıca hedefimizdir.

"Daima, önce kalite" ilkesiyle hareket eden AYDINSAN, üretim mantığını en az maliyetle en yüksek kar ve en kaliteli üretim anlayışına dayandırıyor.

Yenilikçilik ve Yaratıcılık

Aydınsan, müşterilerinin yüksek standarttaki beklentilerini karşılamak amacıyla aralıksız AR-GE çalışmalarının, yenilikçi dizayn / ürün geliştirmelerinin gerekliliğine inanmaktadır.

Fikir aşamasından nihai ürün üretimine kadar olan süreçte, tasarım çözümleri ve üretim metodları üzerine en uygun çözümler üreterek müşterilerimize optimum sonuç verecek ürünler tasarlamak temel prensiplerimizden biridir.

Aydınsan, yaptığı yenilikleri faydalı model olarak belgeleterek sektöründe kopyacı yan sanayi olma mantığından orijinal üretici olmaya doğru ilerlemektedir. 38 ülkede aldığı marka tesciliyle’de markasının güvenirliliğini korumaya devam etmektedir.

Ciro Yollarda

Müşteri temsilcimiz teknik bilgilendirme ve müşteri şikayetlerini dinlemek için; planlanan tarihlerde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Fren Ayar Kolu Nedir?

Fren havayla çalışır. Fren körüğünün içine dolan hava körüğü harekete geçirir...

Online Katalog

Katalog, Wallpaper, Tanıtım Föyleri Tanıtım Videoları, İnteraktif CD Dökümanlarını buradan indirebilirsiniz.

Kariyer

Kariyer olanakları, açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için tıklayın.

 

Aydınsan Fren Cırcırları Ltd. Şti.    © 2013

Konya Organize Sanayi Bölgesi T.Ziyaeddin cd. 8 nolu sk. No:26  Konya/ Türkiye | +90 332 239 09 15 | +90 332 239 11 64