Ürün Grupları

Hızlı Menü

Hazım Aydın - Firma Kurucusu

Hazım Aydın

Firma Kurucusu

AYDINSAN siz değerli müşterilerimize GÜÇ, DAYANIKLILIK, HIZ VE KALİTE unsurlarını taşıyan ürün sunarken UYGUN FİYAT oluşumuna da dikkat ederek sizlerin maliyetlerinizi de azaltmayı bir görev bilmektedir. Firmamız GENİSLETİLMİŞ GARANTİ PAKETİ ile sizlerle dostluğa dayalı GÜVEN unsurunu kurmayı sağlayarak sektöründe bir ilki gerçekleştirmiştir.

“MÜŞTERİ PATRONUMUZDUR” felsefesi tüm departmanlarda benimsenmiş kalıcı bir anlayıştır. Firmamız müşteri memnuniyetini benimsemiş genç ve dinamik kadrosu ile “24 saat müşterinin yanında” servis hizmeti sunan MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI’yla sizlerin yanında olmaktan gurur duymaktadır.

Türkiye ve yurt dışında sektöründe önemli yere sahip bayi ve distribütörlerle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

AYDINSAN & AYS markalarıyla bir dünya lideri olma yolundaki hedefimizde bizlere vereceğiniz destek ve iyileştirme önerilerinize şimdiden teşekkür eder, saygı ve sevgiler sunarım...

Ciro Yollarda

Müşteri temsilcimiz teknik bilgilendirme ve müşteri şikayetlerini dinlemek için; planlanan tarihlerde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Fren Ayar Kolu Nedir?

Fren havayla çalışır. Fren körüğünün içine dolan hava körüğü harekete geçirir...

Online Katalog

Katalog, Wallpaper, Tanıtım Föyleri Tanıtım Videoları, İnteraktif CD Dökümanlarını buradan indirebilirsiniz.

Kariyer

Kariyer olanakları, açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için tıklayın.

 

Aydınsan Fren Cırcırları Ltd. Şti.    © 2013

Konya Organize Sanayi Bölgesi T.Ziyaeddin cd. 8 nolu sk. No:26  Konya/ Türkiye | +90 332 239 09 15 | +90 332 239 11 64